Termín dodání

Termín dodání zboží je max.7 dní. Zboží nicméně expedujeme v nejkratším možném termínu. Vzhledem k tomu, že máme většinu položek skladem, je předpokládaný termín dodání 2 pracovní dny. V případě, že nebude možné vyřídit objednávku v uvedeném termínu, budeme Vás kontaktovat a dohodneme se na dalším postupu.

Doprava

Zboží zasíláme v rámci České republiky prostřednictvím přepravní společnosti PPL. Tím Vám garantujeme dodání druhý max. třetí pracovní den po expedici zásilky. Máte možnost sledovat zásilku on-line na stránkách PPL .

Jednotná cena za balík poslaný přepravní společností PPL je 130,- Kč. V případě zaslání zboží na dobírku účtujeme dobírkovné ve výši 45,- Kč.

Zboží je také možné vyzvednout přímo v naší provozovně. V případě osobního převzetí zboží Vás budeme kontaktovat, jakmile bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí.

Při dodání zboží v celkové hodnotě nad 1.000.- Kč Vám nebudeme účtovat poplatky za dopravu. Při velkoobchodní spolupráci nebudeme účtovat poplatky za dopravu při dodání zboží v celkové hodnotě minimálně 5.000,- Kč bez DPH