Seznam produktů značky Meybona

Emil Meyer Kamp a jeho manželka Luise v místě Löhne-Bischofshagen roku 1923 zakládají továrnu na čokoládu kde společnost stále působí. V prvních dnech se zaměřovali na ručně vyráběné cukrovinky, čokolády, a želé produkty.

Široká škála byla původně uváděna na trh pouze v regionu. Zájem o produkty firmy Meybona rostl každým dnem, takže i distribuční oblast se rozrůstala. Lepší technologie umožnila zvýšení produkce a rozšíření. Dcery Meyer Kamps, Anneliese a Ursula, také přidaly pomocnou ruku v rodinné firmě. Ursula Deppendorf zpočátku při výrobě, její sestra Anneliese Meyer Kamp v komerční sféře. 

S novou generací přišel další růstový krok: export. Od počátku osmdesátých let je čokoláda Meybona uváděna na trh v mezinárodním měřítku.  V roce 1990 zemřel Emil Meyer Kamp. Sestry a syn Ursuly, Axel Deppendorf védou společnost dále.  

Pečlivě vybírané suroviny, důvěryhodné recepty, roky tradice a zkušenosti jsou základem pro naši velmi dobrou čokoládu. Ačkoliv to vypadá v naší manufaktuře docela technicky, ve skutečnosti má hodně co dočinění se zkušeností a píli. To jsou naše ingredience, které vedou ke kvalitní čokoládě a kterou budete milovat. To se týká celého našeho sortimentu. Otestujte si nás a přesvědčte se sami!

 

Počet produktů: 37

Zobrazení 1-37 z 37 položek

ME Peru hořká 72 %...

Kód: 19210

Odrůda kakaových bobů: Criollo - "Ganzo". Region: Santa Rosa,...

Cena 89,00 Kč

ME zdobená Fairtrade...

Kód: 13319

Collage Trio II. Dárková kolekce zdobených Fairtrade čokolád -...

Cena 129,00 Kč